بودن به از نبود شدن/ خاصه در بهار

در درون خودم مچاله شدم

ضجه ام نا نداشت، ناله شدم

مرگ در مغز استخوانم بود

کُشتیم (مرا کشتی) یک سیاه چاله شدم

***

تکمله1: این همچنان بخشی از یک اثر کمی بلندتر است.

تکمله2: سیاه چاله ها یا اصطلاحا جارو برقی های کهکشان ستاره های مرده ای هستند که به فضایی منفی تبدیل شده و فضای مثبت اطرافشان را به درون کشیده نابود می کنند.

ماهیت این پدیده های کهکشانی و فضاهای مثبت در دام افتاده آنها هنوز نامشخص است و علم نتوانسته به درون این مکنده های اسمانی راه پیدا کند.

 

***********************************************************

قبل از هر چیز پیشنهاد می کنم dogville را بازی کیدمن ببینید و صد البته in the mood for love! را.

جا دارد همینجا بیانیه ای داشته باشم که:

وقتی با استادهایی سر و کله بزنی که تنها برایشان مهم است که درس را بدهند و حقوق بگیرند، آنوقت قدر استادی را که دغدغه دارد برای ادم کردنت و برای این فهیم شوی را بهتر خواهی  فهمید. این تشکر را تقدیم می کنم به استاد خوب و گرانقدرم امیرحسین صیاد که با تمام وجود برای ما جماعت دل می سوزاند و حرص می خورد تا بفهمیم...استادی که بخاطر دلسوزی هایش مجبورشدم از رکود دو سه ساله ام (دقیقا از زمان دانشگاه به بعدم)بیرون بیاییم و دوباه دیدن فیلم را از سر بگیرم و فیلمهایی که دیده بودم را از سر ببینم و خوب ببینم... و تلاش دارد تا معماران بزرگی از ما انسانها بسازد... امید که تلاشهایش را بی نتیجه نبیند و دلسرد نشود.

 

در نهایت همچنان ممنون محبتهای دوستان خوبی هستم که سر می زنند و ایمیل می فرستند و تمام تلاشم آن خواهد بود که محبتشان را بی پاسخ نگذارم، جا دارد از همین جا قدردانشان باشم و بگوییم قدمهایتان به دیده منت.

 

با احترام

اتنا کوچکی

/ 0 نظر / 32 بازدید